O nás

Založili jsme INADVISORS, s.r.o., abychom pomáhali firmám, vysokým školám, zdravotnickým zařízením, krajským úřadům i městům a obcím. Poskytujeme poradenské služby v mnoha oborech.

Od roku 2009 zajišťujeme full-service v dotačním managementu, spisové službě a správě dokumentů, vzdělávání, ICT strategiích a destinačním managementu.

V našem týmu pracují špičkoví odborníci s dlouholetými zkušenostmi z podnikatelského prostředí, akademické sféry, státní správy, evropského dotačního systému. Společnost INADVISORS je výhradně česká, se sídlem v Praze a s působností po celé České republice.

Naše vize

Jsme přesvědčeni, že důvěra a dobré jméno nejsou prázdnými pojmy. Věříme v tradiční hodnoty - profesionalitu, zkušenosti a loajalitu.

S klienty komunikujeme vždy otevřeně a efektivně. Díky tomu můžeme nabízet služby přímo na míru s přesně definovanými výsledky. Samozřejmostí je objektivita a nezávislost každého člena týmu INADVISORS. Sázíme na vstřícnou spolupráci, která přináší nejen rychlá, ale především účinná a smysluplná řešení.

Naše cíle

Naši specialisté vnímají každý projekt jako osobní výzvu, a to bez ohledu na jeho rozsah nebo náročnost. Klientům dodáváme vždy unikátní řešení odpovídající jejich specifickým potřebám.

Cílem konání INADVISORS není pouze dodat analýzy, provést audity, uspořádat kurzy nebo zpracovat projektové žádosti. Podáváme pomocnou ruku tam, kde i nejlepší profesionálové hledají možná východiska. Stáváme se dlouhodobým partnerem jednotlivců i organizací. Za úspěšnou považujeme takovou spolupráci, která vede ke spokojenosti všech zúčastněných subjektů.
Buďte s námi v kontaktu: